Top 5 Latvijas radiostacijas

Top 5 Latvijas radiostacijas

Top 5 Latvijas radiostacijas

Mājās, esot vienatnē vai draugu pulkā, ciemos un izbraukumos, pa ceļam uz darbu, mobilajā tālrunī vai pa radio mēs klausāmies mūziku. Klausāmies skaļāk un klusāk ,austiņās vai tā lai zeme rīb, kā nu kuram patīk. Kāds to dara tikai dažas minūtes dienā, bet kāds – augu diennakti. Radio klausās lai dzirdētu labu mūziku, jaunākās ziņas, joku dēļ, izglītojošu raidījumu dēļ, bet kādam radio ir vajadzīgs, lai fona kaut kas skanētu. Katram patīk kaut kas savs. Konkurence ir milzīga, radiostaciju piedāvājums – ļoti plašs, vajadzīgs tikai viens mirklis, vienas pogas nospiešana un jūs jau esat konkurējošās radiostacijas viļņos.
Katra radiostacija ir atkarīga no klausītāju daudzuma. Tieši klausītāju daudzums ir tas, kas nosaka cik pārliecināti radiostacija jūtas reklāmas tirgū.

Viss ir ļoti vienkārši, ja mums vajag uzzināt, kura no filmām ir populārākā – saskaitām pārdotās biļetes, tas ir arī viss. Lai uzzinātu populārāko grāmatu – pietiks ar to, ja redzēsim, ka tā vienā mirklī tiek izpirkta no veikala grāmatu plauktiem un tiek pieprasīts atkārtot grāmatas izdošanas tirāžu. Bet kā lai rīkojas, ja ir jānosaka populārākā radiostacija, jo viss tiešā un pārnestā nozīmē karājās gaisā?

Izrādās, ka socioloģija jau sen balstās uz zinātniski pierādītu metodi, kura pēta sabiedrības uzskatus.
Pat 100 respondentu aptauja ataino kopējo ainu, ar nosacījumu, ka respondenti tika izvēlēti nejauši un pārstāv dažādus sociālos slāņus un dažādas vecuma grupas.

Balstoties uz šiem secinājumiem apskatīsim Latvijas radiostacijas. Ziemā tās klausījās aptuveni 80 % Latvijas iedzīvotāju. Iedzīvotāju vecums pārsvarā ir no 12 – 74 gadiem. Kuras tad no radiostacijām ir vispopulārākās?

1. Latvijas Radio – piedāvā plašu , operatīvu, objektīvu un daudzveidīgu informācijas pieejamību. Intervijas ar cilvēkiem.
2. Radio SWH – atskaņo mūziku, sniedz informāciju.
3. Radio Skonto – atskaņo skaistas un pazīstamas melodijas, piedāvā dažādas akcijas un rīta konkursus, ļauj iepazīties ar klausītāju viedokli tiešajā ēterā.
4. Star FM – atskaņo labās, vecās, klausītāju iecienītākās un mīļākās, jaunākās dziesmas.
5. Radio MIX FM – atskaņo mūziku, sniedz informāciju.

Izņemot šīs radiostacijas vēl ir ļoti daudz un labu radiostaciju, kuras sniedz mums daudz interesantas un noderīgas informācijas, kurās varam klausīties skaistu, nomierinošu, ritmisku un sirdi saviļņojošo mūziku, labus jokus un diskusijas, stāstus, lasījumus par kristīgām tēmām.
Tā radiostacija, kura ir spējīga atbildēt uz mūsu jautājumiem, sniegt mums vajadzīgo informāciju, priecēt ar skaistāko mūziku – tā arī ir vislabākā un vispopulārākā!