Radio klausīšanās internetā

Radio klausīšanās internetā

Radio klausīšanās internetā

Mums visiem patīk klausīties radio, mūzika ir neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa. Tagad mums ir lieliska iespēja klausīties radio internetā. Mūsu mīļākā mūzika vienmēr ir klāt! Tagad uz visiem laikiem esam atbrīvoti no mūžīgās cīņas ar radio skaņas traucējumiem un antenas uzstādīšanas. Tagad radio funkcijas izpilda jūsu dators. Nav svarīgi, kurā zemes punktā jūs atrodaties – Latvijā, Lietuvā, Krievijā, Lielbritānijā vai Vācijā, vienīgais, kas jums ir vajadzīgs, lai varētu klausīties savas iemīļotās pārraides– tas ir dators, klēpjdators, planšete, telefons, ierīces, kurām ir interneta pieslēgums.

Radio internetā var klausīties bez maksas, jāapmaksā ir tikai interneta pieslēgums.

Radio internetā var klausīties bez speciālas piereģistrēšanās. Tas ir ļoti ērts un vienkāršs veids kā baudīt savus iemīļotos radioviļņus. Bet ja vēlaties parunāties internetā, sniegt komentārus, padalīties ar savām atziņām, tad gan, reģistrēšanās būs vajadzīga.

Tagad noteikti jūs interesē jautājums, kā var klausīties radio caur internetu? Tam ir paredzētas vairākas speciālas programmas. Pazīstamākās no tām ir Winamp un Windows media player. Radiostaciju izvēle ir milzīga – te ir plašs ziņu, mūzikas, dažādu raidījumu, konkursu, interviju piedāvājums.

Īsa instrukcija kā klausīties radio internetā.

Vispirms vajag datorā ielādēt programmu Winamp vai Windows media player. To var ielādēt kādā no oficiālajām saitēm. Programmas ielādēšana un izmantošana ir bez maksas.

Nākošais uzdevums – radiostaciju vietņu meklēšana. Tas izskatās ļoti vienkārši, kaut gan īstenībā tas tā nav, izvēlēties ir ļoti sarežģīti, jo jums tiek piedāvāts tūkstošiem radiostaciju no viss pasaules. Rūpīgi meklējot jūs varēsiet atrast tieši to, ko vēlaties.

Interneta radio ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar parasto radio. Pirmkārt, skanēšanas kvalitāte ir daudz labāka. Otrkārt, jums ilgu laiku nav jāmeklē un jānoskaņo jūsu mīļākā radiostacija. Winamp un Windows media player programmā pietiek to tikai izvēlēties. Ja ir vajadzība ,ir iespējams translāciju ierakstīt sava datora cietajā diskā.

Klausīties radio internetā ir mūsdienīgi un moderni, ērti un pieejami.

Šeit jāpiemin arī tāds fakts, ka ļoti populāra mūzikas klausīšanās ir mobilajā tālrunī. Mūsdienīgākajās mobilajās ierīces tagad ir iespēja lejupielādēt mūziku un klausīties radio. Bet kā liecina pasaules tendences, tad mūziku telefonā, kā arī planšetē mēs nevis lejupielādēsim, bet klausīsimies tiešsaistē internetā. Latvijas iedzīvotājiem jau tagad tiek piedāvāts pasaulē populārākais mūzikas straumēšanas serviss Spotify. Tas dod iespēju klausīties mobilajā tālrunī vairāk nekā 20 miljonu dziesmu.

Latvijā tiek piedāvāts vēl viens mūzikas straumēšanas serviss – Deezer. Deezer par mūzikas piedāvājumu rūpējas mūzikas redaktori. Tas ir lielākais mūzikas serviss pasaulē – 35 miljoni dziesmu. Tās ir pieejamas 185 pasaules valstīs. Katru dienu Deezer katalogs tiek papildināts ar aptuveni 20 tūkstošiem jaunu dziesmu.